• På svenska
  • In English
  • Auf Deutsch

Jaa sivu

EtusivuSuomeksiPalvelutLiikunta ja vapaa-aikaJäähalliViikkovuorolista
Jäähallin vuorolistat
49
KLO MAANANTAI 5.12 KLO TIISTAI 6.12 KLO KESKIVIIKKO 7.12 KLO TORSTAI 8.12
        9.00-11.00 Lukio 2 (1,2)    
               
               
    13.00-14.15 KallSi Naiset (5)        
        13.00-15.00 9 lk. tytöt (1,2) 13.00-15.00 9 lk. -kurs. (1,2)
14.45-15.45 Yleisö mailaton (3) 14.45-16.00 Yleisö mailavuoro (3)        
16.00-17.00 Omatalo Oy (1)     16.15-17.15 IITA (1) 15.00-16.30 Yleisö mailavuoro (3)
17.15-18.15 KallSi Leijonat -08 (2) 17.00-18.00 KallSi E2 (5) 17.30-18.30 Leijonat-08 (2) 17.00-18.15 KallSi D2 (2)
18.30-19.45 KallSi Team (1) 18.15-19.30 KallSi D2 (2) 18.45-20.00 Vankila (1) 18.30-19.45 KallSi Naiset (5)
20.00-21.15 TEHO (2)     20.15-21.15 KallSi Hurut (2) 20.00-21.00 KallSi Team (1)
               
14.45-20.30 ulkojää (3) 13.00-18.00 ulkojää (3) 16.15-20.30 ulkojää (3) 15.00-20.30 ulkojää (3)

 

KLO PERJANTAI 9.12 KLO LAUANTAI 10.12 KLO SUNNUNTAI 11.12
           
    10.15-11.30 KallSi E2 - SoKi Karhut 10.30-11.15 Yleisö mailaton (3)
    11.30-12.30 KallSi E2 - SoKi Karhut 11.30-13.30 IITA (2)
      sarjaottelut (5,6,4) 13.45-14.45 IITA aikuiset (1)
        14.45-15.30 Yleisö mailavuoro (3)
15.00-16.00 perhe Heikkinen (5) 13.00-15.30 KallSi - KIVA HT    
    ottelu 13.30 D2 AA (1,2,4) 15.45-16.45 KallSi D-E pelivuoro (5,6)
16.15-17.30 IITA (1,2)     17.00-18.00 Aro Jääskeläinen (1)
17.30-18.15 HIPPO luistelukoulu 16.00-18.00 KallSi - KK-81    
18.30-19.30 KallSi E2 (5) ottelu 16.30 Naiset aluesarja 18.30-19.45 KallSi Hurut (2)
19.45-20.45 KallSi ÄHL (6)   5,6,4    
           
15.00-20.00 ulkojää (3) 11.00-18.00 ulkojää (3) 11.00-19.30 ulkojää (3)
50
KLO MAANANTAI 12.12 KLO TIISTAI 13.12 KLO KESKIVIIKKO 14.12 KLO TORSTAI 15.12
    9.00-11.00 8 lk. tytöt (1) 9.00-11.00 Lukio 2 sekaryhmä (1,2)    
               
11.00-12.00 8 lk. jääpelikurssi (1,2) 11.00-13.00 8 B sekaryhmä (1,2)        
        13.00-15.00 9 lk. tytöt (1) 13.00-15.00 9 lk. -kurs.(1,2)
13.00-15.00 7 lk. tytöt (1)            
14.45-15.45 Yleisö mailaton (3) 14.45-16.00 Yleisö mailavuoro (3)        
16.00-17.00 Omatalo Oy (1)     16.15-17.15 IITA (6) 15.00-16.30 Yleisö mailavuoro (3)
17.15-18.15 KallSi Leijonat -08 (2) 17.00-18.00 KallSi E2 (5) 17.30-18.30 Leijonat-08 (2) 17.00-18.15 KallSi D2 (2)
18.30-19.45 KallSi Team (1) 18.15-19.30 KallSi D2 (2) 18.45-20.00 Vankila (1) 18.30-19.45 KallSi Naiset (5)
20.00-21.15 TEHO (2) 19.45-21.00 KallSi Naiset (5) 20.15-21.15 KallSi Hurut (2) 20.00-21.00 KallSi Team (1)
               
14.45-20.30 ulkojää (3) 15.00-20.30 ulkojää (3) 16.15-20.30 ulkojää (3) 15.00-20.30 ulkojää (3)

 

KLO PERJANTAI 16.12 KLO LAUANTAI 17.12 KLO SUNNUNTAI 18.12
           
    9.45-10.45 perhe Suomalainen (1,2)    
    11.00-13.00 IITA (6) 13.00-13.45 Yleisö mailaton (3)
      Längistä Läpi - liiga 13.45-14.45 IITA aikuiset (1)
    13.30-14.30 VHL - Team Sisu 14.45-15.30 Yleisö mailavuoro (3)
    14.45-15.45 HHT - VHL    
16.15-18.15 IITA (1) 16.00-17.00 Team Sisu - HHT 15.45-16.45 KallSi D-E pelivuoro (5,6)
      (1,2,5 ja tuomarit 4)    
18.30-19.30 KallSi E2 (5)        
19.45-20.45 KallSi ÄHL (6) 17.30-18.30 Aro Jääskeläinen (6) 18.30-19.45 KallSi Hurut (2)
           
15.00-20.00 ulkojää (3) 10.00-18.00 ulkojää (3) 13.00-19.30 ulkojää (3)