• På svenska
  • In English
  • Auf Deutsch

Jaa sivu

EtusivuSuomeksiPalvelutLiikunta ja vapaa-aikaJäähalliViikkovuorolista
Jäähallin vuorolistat
37
JÄÄHALLIN KÄYTTÖVUOROT 2017-2018 vko 37
Omatalo ICE pvm 11.9-17.9
KLO MAANANTAI 11.9 KLO TIISTAI 12.9 KLO KESKIVIIKKO 13.9 KLO TORSTAI 14.9
koulut varaa 9.00-15.00 koulut varaa 9.00-15.00 koulut varaa 9.00-15.00 koulut varaa 9.00-15.00
15.00-16.00 Yleisö/mailavuoro (1) 15.00-16.00 Yleisö/mailaton (2)
16.00-17.00 Omatalo (1) 16.15-17.45 IITA (5) 16.15-18.15 IITA (1,5)
17.15-18.15 Leijonat -09 (5) 17.00-18.00 Easy Hockey (5) 18.00-19.00 KallSi E2 (6) 18.30-19.30 Leijonat-09 (6)
18.30-19.45 KallSi Naiset (6) 18.15-19.30 IPK (6) 19.15-20.15 Hurut (5) 19.45-21.00 Team SISU (5)
20.00-21.00 Team SISU (5) 19.45-21.00 Vankila (1) 20.30-21.30 Teho (6)
KLO PERJANTAI 15.9 KLO LAUANTAI 16.9 KLO SUNNUNTAI 17.9
koulut varaa 9.00-15.00
11.00-12.00 Yleisö/mailaton (5)
13.30-14.30 Yleisö/mailavuoro (2) 12.15-13.15 IITA aikuiset (6)
15.00-16.00 Yleisö/mailaton (1) 15.00-16.00 Aro Jääskeläinen (5)
16.00-16.45 Yleisö/mailavuoro (2)
17.00-18.15 KallSi E2 (6)
18.30-19.30 Easy Hockey (5) 18.00-19.15 Hurut (6)
19.45-20.45 ÄHL (6)

38
JÄÄHALLIN KÄYTTÖVUOROT 2017-2018 vko 38
Omatalo ICE pvm 18.9-24.9
KLO MAANANTAI 18.9 KLO TIISTAI 19.9 KLO KESKIVIIKKO 20.9 KLO TORSTAI 21.9
koulut varaa 9.00-15.00 koulut varaa 9.00-15.00 koulut varaa 9.00-15.00 koulut varaa 9.00-15.00
15.00-16.00 Yleisö/mailavuoro (1) 15.00-16.00 Yleisö/mailaton (2)
16.00-17.00 Omatalo (1) 16.15-17.45 IITA (5) 16.15-18.15 IITA (1,5)
17.15-18.15 Leijonat -09 (5) 17.00-18.00 Easy Hockey (5) 18.00-19.00 KallSi E2 (6) 18.30-19.30 Leijonat-09 (6)
18.30-19.45 KallSi Naiset (6) 18.15-19.30 IPK (6) 19.15-20.15 Hurut (5) 19.45-21.00 Team SISU (5)
20.00-21.00 Team SISU (5) 19.45-21.00 Vankila (1) 20.30-21.30 Teho (6)
KLO PERJANTAI 22.9 KLO LAUANTAI 23.9 KLO SUNNUNTAI 24.9
koulut varaa 9.00-15.00
11.30-12.30 IITA (6) 11.00-12.00 Yleisö/mailaton (5)
13.30-14.30 Yleisö/mailavuoro (2) 12.15-13.15 IITA aikuiset (6)
15.00-16.00 Yleisö/mailaton (1) 15.00-16.00 Aro Jääskeläinen (5)
16.00-16.45 Yleisö/mailavuoro (2)
17.00-18.15 KallSi E2 (6)
18.30-19.30 Easy Hockey (5) 18.00-19.15 Hurut (6)
19.45-20.45 ÄHL (6)